Kreator stron www online
 Własna strona www + sklep internetowy - u nas zajmie Ci to 5 minut... jasky.pl - własna strona www + sklep internetowy w 5 minut
strona główna  :  jak to działa?  :  nasza oferta  :  rejestracja  :  moje konto  :  kontakt  :  faq

 
  Rejestracja

 
Rejestracja w naszym serwisie jest darmowa i bez zobowiązań. Otrzymujesz 10 dni w ciągu których dogłębnie przetestujesz nasz system i zdecydujesz czy pozostać z nami na dłużej.

Ilość niezbędnych informacji wymaganych przy rejestracji ograniczyliśmy do absolutnego minimum.
Aby zarejestrować się wypełnij poniższe pola:

Nazwa użytkownika/login:

Twoja nazwa, którą legitymować się będziesz w serwisie jasky.pl. Nazwa ta będzie również składową adresu Twojej strony internetowej. Na przykład wybierając login kopytko, Twój adres będzie brzmiał:

  • www.kopytko.jasky.pl
  • www.kopytko.lajtowo.pl
  • www.kopytko.wlasnastrona.pl

Wszystkie powyższe adresy są równorzędne. Od Ciebie zależy, którym będziesz operował w kontaktach ze swoimi znajomymi bądź klientami. Login musi mieć minimum 2 znaki (a-z, 0-9, -).

hasło:

To hasło broniące dostępu do Twojego konta. Tylko za jego pomocą zalogujesz się do naszego systemu i wprowadzisz poprawki do swojej strony. Hasło powinno być przechowywane w bezpiecznym miejscu, zdala od osób trzecich. Hasło musi składać się z minimum 6 znaków.

Twój aktualny e-mail:

Po rejestracji, na Twój adres poczty elektronicznej wysłany zostanie klucz aktywacji. Kluczem jest link, który wystarczy kliknąć, aby móc korzystać w pełni z naszego systemu. Bez aktywacji korzystanie z systemu nie będzie możliwe.

pakiet:

standoWWW (79 zł/rok)
pakiet standardowy, pokaż szczegóły
+iziszop (98 zł/rok)
pakiet standardowy + opcja sklepu internetowego, pokaż szczegóły

polecający / kod promocji (opcjonalnie):

Login/nazwa użytkownika zarejestrowanego w jasky.pl, który zachęcił Cię do skorzystania z naszej oferty. Jeśli zdecydujesz się wykupić u nas abonament, użytkownikowi polecającemu przedłużymy ważność konta o 1 miesiąc. Koniecznym warunkiem jest posiadanie przez polecającego konta opłaconego (konta nieaktywowane, zawieszone lub posiadające darmowy okres próbny nie są brane pod uwagę).

» Rejestracja oznacza akceptację regulaminu. Sprawdź również naszą politykę prywatności dotyczącą przetwarzania danych osobowych
» sprawdź, kiedy możemy usunąć Twoje konto

« Kliknij przycisk, aby przejść dalej


» Ochrona prywatności  2006-2019 © Relink